Албан хаагчдын мэдээлэл

Хөдөлмөр, халамжийн үйлчилгээний ерөнхий газрын ажилтан, албан хаагчдын утасны жагсаалт
Овог нэр Албан тушаал Ажлын утас Давхрын ангилал Өрөөний дугаар Цахим хаяг /Ажлын/
1 Б.Нямдаваа Хөдөлмөр, халамжийн үйлчилгээний ерөнхий газрын дарга 70136991 5 давхарт 501 Nyamdavaa@hudulmur-halamj.gov.mn
2 Б.Шижиржаргал Хөдөлмөрийн асуудал хариуцсан дэд дарга 77121283 3 давхарт 301 Shijirjargalb@hudulmur-halamj.gov.mn
3 Т.Бадрахбаяр Халамжийн асуудал хариуцсан дэд дарга 77121282 2 давхарт 202 Badrahkhbayar.t@hudulmur-halamj.mn
Нэг. ТАМГЫН ГАЗАР
4 Ж.Энхцэцэг Тамгын газрын дарга 70136994 5 давхарт 502 enkhtsetseg.j@hudulmur-halamj.gov.mn
5 Ц.Алтанчимэг Ахлах мэргэжилтэн 70137004 1 давхарт 100 Altanchimeg@hudulmur-halamj.gov.mn
6 Л.Батцэцэг Хүний нөөц, дотоод ажил  хариуцсан мэргэжилтэн 70141507 1 давхарт 101 Battsetseg.l@hudulmur-halamj.gov.mn
7 Г.Батбилэг Бичиг хэрэг хариуцсан мэргэжилэн 77315091 Batbileg.g@hudulmur-halamj.gov.mn
8 Н.Амархүү Албан хэрэг, архив хариуцсан мэргэжилтэн Amarkhuu@hudulmur-halamj.gov.mn
9 С.Ганзориг Гэрээ эрх зүй хариуцсан мэргэжилтэн 77121280 2 давхар 206 Ganzorig.s@hudulmur-halamj.gov.mn
10 Э.Чулуунбаатар Даргын туслах бөгөөд тогтоол, шийдвэр хариуцсан мэргэжилтэн 70136990 5 давхарт 501 chuluunbaatar.e@hudulmur-halamj.gov.mn
1.1 Сургалт, хөгжлийн хэлтэс
11 Б.Бат-Эрдэнэ Сургалт, хөгжлийн хэлтсийн дарга 77121284 1 давхарт 102 Bat-erdene.b@hudulmur-halamj.gov.mn
12 С.Болортуяа Сургалт, судалгаа хариуцсан мэргэжилтэн 70141507 1  давхар 101 Bolortuya.s@hudulmur-halamj.gov.mn
13 Т.Мөнхмарал Гадаад харилцааны асуудал хариуцсан мэргэжилтэн info@hudulmur-halamj.gov.mn
Хоёр. ХӨДӨЛМӨР ЭРХЛЭЛТИЙГ ДЭМЖИХ ГАЗАР
14 Ч.Саналбаяр Хөдөлмөр эрхлэлтийг дэмжих газрын дарга 70147004 2 давхарт 203 sanalbayar.ch@hudulmur-halamj.gov.mn
15 Д.Батмөнх Ахлах мэргэжилтэн 70139021 205 Batmunkh.d@hudulmur-halamj.gov.mn
16 Т.Лхагвасүрэн Хөдөлмөр эрхлэлтийг дэмжих арга хэмжээний төсөл, хөтөлбөр хариуцсан мэргэжилтэн 70139021 204 Lkhagvasuren.t@hudulmur-halamj.gov.mn
17 Б.Отгончимэг 77121283 3 давхарт 301 Otgonchimeg.b@hudulmur-halamj.gov.mn
18 Н.Алтансувд Ажлын байрны захиалга, шилжилт хөдөлгөөн, хөдөлмөр зуучлал хариуцсан мэргэжилтэн 77121280 2 давхарт 206 Altansuvd.n@hudulmur-halamj.gov.mn
19 С.Должин Хөдөлмөрийн хувийн биржүүдийн үйл ажиллагаа хариуцсан мэргэжилтэн doljin.d@hudulmur-halamj.gov.mn
20 Х.Аззаяа Хөдөлмөрийн зах зээл статистик, мэдээ, мэдээл хариуцсан мэргэжилтэн 70138002 3 давхарт 306  
21 Б.Түмэнжаргал Ажил мэргэжлийн мэдээллийн сан хариуцсан хариуцсан мэргэжилтэн   1 давхарт    
2.1 Ажиллах хүчний шилжилт хөдөлгөөний хэлтэс
22 Т.Есөнтөмөр Ажиллах хүчний шилжилт хөдөлгөөний хэлтсийн дарга 347272 2 давхарт 201 yesuntumur.t@hudulmur-halamj.gov.mn
23 А.Ариунтуяа Гадаадаас ажиллах хүч, мэргэжилтэн авах асуудал хариуцсан ахлах  мэргэжилтэн 70137003 2 давхарт 206 ariuntuya@hudulmur-halamj.gov.mn
24 Д.Бямбасүрэн Гадаадаас ажиллах хүч, мэргэжилтэн авах асуудал хариуцсан мэргэжилтэн byambasuren.d@hudulmur-halamj.gov.mn
25 Б.Уранчимэг uranchimeg.b2hudulmur-halamj.gov.mn
26 Г.Ганзаяа  
27 Г.Алтансувд altansuvd.g@hudulmur-halamj.gov.mn
28 Ц.Ганзориг Гадаадад ажилтан, дадлагажигч гаргах асуудал хариуцсан  ахлах мэргэжилтэн 77121285 2 давхарт 207 ganzorig.ts@hudulmur-halamj.mn
29 Н.Хандмаа Ажиллах хүч гадаадад гаргах асуудал хариуцсан  мэргэжилтэн khandmaa.n@hudulmur-halamj.gov.mn
30 Ч.Алтанбагана altanbagana.ch@hudulmur-halamj.gov.mn
31 С.Энхжаргал enkhjargal@hudulmur-halamj.gov.mn
Гурав. МЭРГЭЖЛИЙН БОЛОВСРОЛЫН БОДЛОГЫН ХЭРЭГЖИЛТИЙН ГАЗАР
32 Д.Бэхбат Мэргэжлийн боловсролын бодлогын хэрэгжилтийн газрын дарга 70121238 3 давхарт 302 Bekhbat.d@hudulmur-halamj.gov.mn
33 Б.Оюунцэцэг  Мэргэжлйин түвшний үндэсний тогтолцоо, мэргэжлийн боловсролын сургалт стандарт хариуцсан ахлах мэргэжилтэн  70138004 5 давхарт 504 Oyuntsetseg.b@hudulmur-halamj.gov.mn
34 Д.Эрдэнэбат Мэргэжлийн болон техникийн боловсролын агуулга, аргазүй хариуцсан мэргэжилтэн  
35 Б.Болор-Эрдэнэ Мэргэжлийн сургалтын бүртгэл, гэрчилгээжүүлэлт, боловсролын бичиг баримт олголт хариуцсан мэргэжилтэн Bolor-erdene.b@hudulmur-halamj.gov.mn
36 Ж.Цэцэгжаргал Мэргэжлийн сургалтын агуулга, арга зүй, ажил мэргэжлийн чиг баримжаа хариуцсан мэргэжилтэн Tsetsegjargal.j@hudulmur-halamj.gov.mn
37 Б.Ариунзаяа Хүний хөгжил, нийгмийн түншлэл,сургалтын орчин хариуцсан мэргэжилтэн Ariunzaya.b@hudulmur-halamj.gov.mn
38 Б.Баасанхүү Мэдээллийн сан статистик хариуцсан мэргэжилтэн  
Дөрөв.НИЙГМИЙН ХАЛАМЖИЙН БОДЛОГЫН ХЭРЭГЖИЛТИЙН ГАЗАР
39 Б.Мандхай Нийгмийн халамжийн бодлогын хэрэгжилтийн газрын дарга 70147019 1 давхарт 104 Mandakhai.bhudulmur-halamj.gov.mn
40 С.Дариймаа Зорилтод бүлгийн нийгмийн хамгааллын  асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 70136987 1 давхарт 106 Dariimaa@hudulmur-halamj.gov.mn
41 Б.Дэлгэрдалай Ахмад настны нийгмийн хамгааллын  асуудал хариуцсан мэргэжилтэн Delgerdalai.b@hudulmur-halamj.gov.mn
42 Г.Пүрэврагчаа Олон нийтийн оролцоонд түшиглэсэн халамжийн үйлчилгээ хариуцсан мэргэжилтэн Purevragchaa.g@hudulmur-halamj.gov.mn
43 Г.Дуламсүрэн Нийгмийн ажлын арга зүйч 77121282 2 давхарт 202 Dulamsuren@hudulmur-halamj.gov.mn
4.1 ХАЛАМЖИЙН ҮЙЛЧИЛГЭЭНИЙ ХЭЛТЭС
44 А.Чимэгсүрэн Халамжийн үйлчилгээний хэлтсийн дарга 70136993 1 давхарт 103 chimegsuren@hudulmur-halamj.gov.mn
45 Ц.Дүгэрмаа Хүнс тэжээлийн дэмжлэг туслалцаа, өргөдөл, гомдол хариуцсан мэргэжилтэн 70147020 1давхарт 106 dugermaa@hudulmur-halamj.gov.mn
46 Б.Нэргүй Зорилтод бүлгүүдийн өрхийн хөгжил,  хөтөлбөрүүдийн хэрэгжилт  хариуцсан мэргэжилтэн nergui@hudulmur-halamj.gov.mn
47 Г.Бямбалхам Хүний хөгжил сан, хүүхдийн мөнгө хариуцсан мэргэжилтэн  Byambalkham.g@hudulmur-halamj.gov.mn
48 Б.Болорчимэг Өрхийн мэдээллийн нэгдсэн сангийн судалгаа хариуцсан мэргэжилтэн   
Тав. САНХҮҮ, ТӨЛӨВЛӨЛТИЙН ГАЗАР
49 С.Нацагдорж Санхүү, төлөвлөлтийн газрын дарга 70141505 3 давхарт 302 Natsagdorj.s@hudulmur-halamj.gov.mn
50 Д.Билэгмаа Сан хариуцсан ахлах мэргэжилтэн 70127000 5 давхарт   Bilegmaa.d@hudulmur-halamj.gov.mn
51 Г.Оюун Төсвийн үйл ажиллагаа, тайлан нэгтгэл  хариуцсан мэргэжилтэн  70136997 6 давхарт 601 oyun.g@hudulmur-halamj.gov.mn
52 Б.Бадрах ХЭДСан хариуцсан мэргэжилтэн Badrakh@hudulmur-halamj.gov.mn
53 Д.Ган-Эрдэнэ Салбарын нэгдсэн хөрөнгө оруулалт, хүнс тэжээл, хүний хөгжлийн сан хариуцсан мэргэжилтэн    
54 Б.Оюунбилэг
Ерөнхий нягтлан бодогч
ounbileg.b@hudulmur-halamj.gov.mn
55 А.Мандах Салбарын төсвийн нэгдсэн төлөвлөлт, мэдээ тайлан хариуцсан мэргэжилтэн mandakh@hudulmur-halamj.gov.mn
56 Ц.Нармандах Нярав 70127006   504 Narmandakh.ts@hudulmur-halamj.gov.mn
Зургаа. ХЯНАЛТ, МОНИТОРИНГИЙН ГАЗАР
57 Ч.Ганболд Хяналт, мониторингийн газрын дарга 70121203 3 давхарт 306 Ganbold.ch@hudulmur-halamj.gov.mn
58 Б.Эрдэнэхуяг Хяналт шинжилгээ, үнэлгээ хариуцсан мэргэжилтэн 70138002 306 erdenehuyag@hudulmur-halamj.gov.mn
59 Н.Баттөгс battugs.n@hudulmur-halamj.gov.mn
60 Ц.Нарандэлгэр  
61 Я.Болд Санхүүгийн хяналтын мэргэжилтэн Bold@hudulmur-halamj.gov.mn
62 С.Мөнхмандах munkhmandakh@hudulmur-halamj.gov.mn
Долоо. МЭДЭЭЛЛИЙН ТЕХНОЛОГИЙН ТӨВ
63 Д.Даваажаргал Мэдээллийн технологийн төвийн дарга 70138003 3 давхарт 302 Davaajargal.d@hudulmur-halamj.gov.mn
64 Д.Дэлгэрбаяр Хөдөлмөрийн програм хангамжийн програмист  77121288 77121289 306 delgerbayar.d@hudulmur-halamj.gov.mn
66 Д.Оюунбилэг Нийгмийн халамжийн програм хангамжийн програмист  
65 П.Лодойжамц Сүлжээний инженер Lodoijamts.p@hudulmur-halamj.gov.mn
67 Т.Болортунгалаг Техник хангамжийн инженер bolortungalag@hudulmur-halamj.gov.mn
68 Д.Гантулга Өгөгдлийн сангийн програмист gantulga@hudulmur-halamj.gov.mn